با صندلی فرست‌کال، فارغ از سروصدای محیط اطراف، تماس بگیرید یا استراحت کنید

فناوری اطلاعات تکنولوژی جدید کامپیوتر موبایل هوشمند - تلفن همراه لپ تاپ

دنیای اطراف ما مملو از صداهایی است که نمی‌خواهیم هنگام مکالمه‌ی تلفنی شنیده شوند. اما چاره چیست؟ مردمی که اطراف ما هستند، صحبت می‌کنند، قدم می‌زنند، با انجام کارهای خود سروصدا تولید می‌کنند و خلاصه اجازه نمی‌دهند یک مکالمه‌ی تلفنی ساکت و بی‌دردسر داشته باشیم. صندلی FirstCall…

با صندلی فرست‌کال، فارغ از سروصدای محیط اطراف، تماس بگیرید یا استراحت کنید

دنیای اطراف ما مملو از صداهایی است که نمی‌خواهیم هنگام مکالمه‌ی تلفنی شنیده شوند. اما چاره چیست؟ مردمی که اطراف ما هستند، صحبت می‌کنند، قدم می‌زنند، با انجام کارهای خود سروصدا تولید می‌کنند و خلاصه اجازه نمی‌دهند یک مکالمه‌ی تلفنی ساکت و بی‌دردسر داشته باشیم. صندلی FirstCall یک راه حل جالب است؛ صندلی شبیه به تلفن که صدای اطراف را کاهش می‌دهد. ببینیم طراح آلمانی چه برایمان تدارک دیده است.

ظاهر صندلی شبیه گوشی‌های بزرگ تلفن است که سال‌ها پیش همه جا استفاده می‌شدند. اما این طراحی صرفاً برای ایجاد نوستالژی نیست. کاربرد مهم‌تری دارد و نوعی سرپناه در برابر صدای محیط به حساب می‌آید.

طراح این صندلی Ruud van de Wier آلمانی است که جنبه‌های مختلف کاربرد آن را در نظر گرفته است. در ادارات، اتاق انتظار، فروشگاه‌ها و فرودگاه‌ها می‌توان از این صندلی خاص استفاده کرد. البته نشستن روی آن برای مدت طولانی چندان راحت و دلچسب نیست چرا که هدف اصلی طراحی یک صندلی ضد سروصدا بوده است.

afbeelding1

کمپانی تولیدکننده این گجت Easy Noise Control است که در زمینه‌ی وسایل حذف نویز فعالیت می‌کند. برای خرید صندلی فِرست‌کال، 5000 دلار بودجه نیاز دارید. صندلی در 32 رنگ متنوع عرضه شده و می‌توان در کنار پنل‌های دیواری سازگار از آن استفاده کرد تا کاهش نویز با کیفیت بالاتری انجام شود.

موضوع : تکنولوژی ,
مطالب مرتبط
  • با سیستم Smart AR سونی به دنیای مجازی سفر کنید با سیستم Smart AR سونی به دنیای مجازی سفر کنید
  • 10 تکنولوژی امروزی که روزی فرزندانمان به آنها خواهند خندید! 10 تکنولوژی امروزی که روزی فرزندانمان به آنها خواهند خندید!
  • فاضلابی که خود را تصفیه می‌کند؛ آب بیشتر، لجن کمتر فاضلابی که خود را تصفیه می‌کند؛ آب بیشتر، لجن کمتر
  • تولید کوچکترین تراشه نمایشگر فول اچ دی با تکنولوژی دی ال پی تولید کوچکترین تراشه نمایشگر فول اچ دی با تکنولوژی دی ال پی
  • چگونه نرم افزار IMO را روی ویندوز نصب کنیم؟ چگونه نرم افزار IMO را روی ویندوز نصب کنیم؟
  • فتوشاپی که به دستور شما و صدای شما عکس‌ها را ویرایش می‌کند فتوشاپی که به دستور شما و صدای شما عکس‌ها را ویرایش می‌کند